ATİGİLAN DIŞ TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ.


Firma Ünvanı : ATİGİLAN DIŞ TİCARET VE SAN.LTD.ŞTİ.
İl : İSTANBUL
İlçe : BAĞCILAR
Adres : Mahmutbey Mahallesi 2402. Sokak 46. Ada No:1 İstoç
Telefon : 0 (212) 924 52 82
Faks :
E-Posta : ati@atigilan.com
Web : www.atigilan.com

AtiGilan Eldiven yaklaşık 30 yıllık ticari tecrübeye sahip bir firmadır. Dürüst ve sorumluluk anlayışıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız firmamızın hızlı ve güçlü yükselişinin temel ayakları olmuştur. Türkiye ve Global dünya piyasasının sektöründe yer edinmiştir. AtiGilan Eldiven ürünler yelpazemiz aşağıdaki gibidir İş eldivenleri, Sanayi eldivenleri, Temizlik ve Bulaşık eldiveni olarak AtiGilan Eldiven markası ile 34 çeşit ve 11 marka Gilan Eldiven, Dorsa, Golbarg, Gil naaz, Coral, Parin, Gilan, Emenkar, Industrıal, Sanatkar, Gıl das Eldiven ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz.

AtiGilan Eldiven kaliteye önem vererek tüketiciye daima en iyi olanı sunmak amacındadır satış sonrası hizmet anlayışı AtiGilan Eldiven firmasının vazgeçilmez politikasıdır. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni ekonomik kaliteli ürünlere ulaşabilmeleri bizim için çok önemli müşterilerimiz kazanırsa bizde kazanırız. Biz hedeflerimize objektif ve iyi niyetli yaklaşırız. Konu her ne olursa olsun müşterilerimizle ve diyaloglarımızla kendi içimizde her zaman kaliteyi ve gelişimi ön planda tutarız. Kaliteli, güvenilir ve sorumluluk sahibi şirket bilincimizle çalışmalarımızı sürdürmekte ve bu prensibi gelecek kuşaklarımıza da aşılamaktayız.

Hedeflerimiz; yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata tüketiciye sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviye çıkarmak, uluslararasında aranan bir marka seviyesine %100 ulaşmak ve Türkiye markası olmaktır.

Copyright 2016 TİGİAD - Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği