ERAYSAN İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI


Firma Ünvanı : ERAYSAN İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI
İl : KOCAELİ
İlçe : GEBZE
Adres : Gaziler Mahallesi 1731 Sokak No:14/4
Telefon : 0 (262) 643 30 26
Faks : 0 (262) 643 30 27
E-Posta : info@eraysan.com.tr
Web : www.eraysanisg.com.tr

Eraysan İş Güv. Ekip. San. Tic. Ltd. Şti. olarak iş güvenliği ürünlerinin; ANSELL ALPHATECH vücut koruma ürünlerinin TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ve UVEX,YDS, ANSELL, DRAEGER vs.  gibi uluslararası alanda kendini kanıtlamış dünyaca ünlü markalarının bayiliklerini 2011 yılından bu yana yapmaktayız.  
 
Firmamız bütün Türkiye’ye yaptığı satışlar ile iş güvenliği sektöründe lider firmalar arasında yerini almıştır. Firmamız yenilikçi, gelişimci ve zamanında sunduğu kaliteli hizmetiyle; Baş Koruyucular, Yüz ve Göz Koruyucular, Kulak Koruyucular, Solunum Koruyucular, Vücut Koruyucular, El Koruyucular, Yüksekten Düşmeye Karşı Koruyucular, Ayak Koruyucular, Çevre ve Diğer Koruyucular olmak üzere tüm iş güvenliği malzemelerin tedarikini, ithalatını ve satışını yapmaktadır. Marmara Bölgesi bayiliğini, üretimini, ithalatını gerçekleştirdiğimiz markalar aşağıda yer almaktadır.
Marmara bölgesinde iş güvenliği ekipmanlarında uzmanlaşmış kadrosu ve sektörün öncü markaları ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.
Copyright 2016 TİGİAD - Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği