İNGİLİZ STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TÜRKİYE- BSI


Firma Ünvanı : İNGİLİZ STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TÜRKİYE- BSI
İl : İSTANBUL
İlçe : Kadıköy
Adres : Değirmen Sk. No:16 AR Plaza Ofis:61/62 A BLOK, Kozyatağı
Telefon : 0216 445 90 38
Faks : 0216 463 26 26
E-Posta : hanifi.baran@bsigroup.com
Web : www.bsigroup.com/tr-TR/

BSI, tüm dünyada kuruluşlara mükemmelliği alışkanlığa dönüştürmek konusunda yardımcı olan bir standardizasyon kuruluşudur. Yüz yılı aşkın süredir, mükemmelliği çalışanların, ürünlerin ve sistemlerin işleyişine entegre etmeye yardımcı olmak için çalışıyoruz. Bu amaçla, standartlar geliştirerek, yönetim sistemi standartları bazında eğitim ve tetkik hizmetleri, tedarik zinciri yönetimi, ürün testleri, siber güvenlik çözümleri ve daha bir çok profesyonel hizmeti bir arada sunarak, kuruluşlara performanslarını iyileştirmeleri, riski azaltmaları ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirebilmeleri konularında yardımcı oluyoruz. Kuruluşların iyileştirilmesine yardımcı olan global bir lider olarak, dünya genelinde 181 ülkede bilinirliği yüksek markalardan küçük, yerel şirketlere kadar 81.000 müşterimiz bulunmaktadır.

Eğitimlerinizi BSI’ın yetkin eğitmenlerinden alarak, BSI Eğitim Akademisi’nin standartlar hakkında en doğru ve en güncel bilgiyi veren, en iyi bilgi kaynağı olduğunu görebileceksiniz. BSI’ın eğitim notları, bizzat standartları yazan komite üyelerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Sistem Belgelendirme sürecinizi BSI uzmanlığıyla yaparak, sadece en iyi uygulama taahhüdüyle yetinmez, bunu akredite bir belge ile tam anlamıyla mükemmelliğe dönüştürmüş olursunuz.

Ürün Test ve Belgelendirmenizi BSI’la yaparak, kalite, güven ve prestij anlamında bir adım önde olursunuz. CE belgelendirmede Onaylı Kuruluş olan BSI, güvenin simgesi Kitemark belgesini verebilen tek kuruluştur. BSI dünyanın en yaygın test ve belgelendirme imkanlarıyla ürününüze güvenmenizi sağlar, global pazarlara ulaşmanıza yardım eder.

Copyright 2016 TİGİAD - Türkiye İş Güvenliği İş Adamları Derneği